Serve plain file (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Language
ro: Limba

en: File
ro: Fișier

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: Add file
ro: Adaugă fișier

en: Are you sure you want to delete %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %label?

en: Mime type
ro: Tipul MIME

en: Max age
ro: Vârstă maximă
