Serve plain file (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Language
sk: Jazyk

en: File
sk: Súbor

en: Label
sk: Označenie

en: Path
sk: Cesta

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Are you sure you want to delete %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: Mime type
sk: Mime typ
