Serve plain file (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Language
tr: Dil

en: File
tr: Dosya

en: Label
tr: Etiket

en: Path
tr: Yol

en: Add file
tr: Dosya ekle.

en: Are you sure you want to delete %label?
tr: %label etiketini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Mime type
tr: Mime türü

en: Max age
tr: Yaş üst sınırı
