Serve plain file (8.x-1.8) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Language
ast: Llingua

en: File
ast: Ficheru

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín
