Serve plain file (8.x-1.8) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Language
cy: Iaith

en: File
cy: Ffeil

en: Path
cy: Llwybr

en: Mime type
cy: Math o feim
