Serve plain file (8.x-1.8) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Language
eo: Lingvo

en: File
eo: Dosiero

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Add file
eo: Aldonu dosieron
