Serve plain file (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Language
gu: ભાષા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ
