Serve plain file (8.x-1.8) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Language
hi: भाषा

en: File
hi: फ़ाइल

en: Label
hi: लेबल

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %label?
hi: क्या आप वाकई %label हटाना चाहते हैं?
