Serve plain file (8.x-1.8) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Language
mr: भाषा

en: File
mr: फाईल

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Mime type
mr: Mime चा प्रकार
