Serve plain file (8.x-1.8) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Language
sr: Језик

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД
