Serve plain file (8.x-1.9) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Language
fa: زبان

en: File
fa: فایل

en: Label
fa: برچسب

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Add file
fa: افزودن فایل

en: Are you sure you want to delete %label?
fa: آیا مطمئن هستید می‌خواهید %label را حذف کنید؟
