Serve plain file (8.x-1.9) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Language
ka: ენა

en: File
ka: ფაილი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა
