Serve plain file (8.x-1.9) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Language
ps: ژبه

en: File
ps: دوتنه

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %label?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %label؟
