Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Types
ca: Tipus

en: Name
ca: Nom

en: Configure
ca: Configura

en: Public key
ca: Clau pública

en: Web services
ca: Serveis web
