Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Types
cs: Typy

en: Name
cs: Jméno

en: Configure
cs: Nastavení

en: Protocol
cs: Protokol

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Web services
cs: Webové služby
