Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Types
el: Τύποι

en: Name
el: Όνομα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
