Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Types
es: Tipos

en: Name
es: Nombre

en: Configure
es: Configurar

en: Protocol
es: Protocolo

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Public key
es: Clave pública

en: Web services
es: Servicios web

en: PHP Extensions
es: Extensiones PHP
