Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: None
et: Puudub

en: Types
et: Tüübid

en: Name
et: Nimi

en: Configure
et: Seadistus

en: Web services
et: Veebiteenused
