Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Types
eu: Motak

en: Name
eu: Izena

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
