Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Types
hi: प्रकार

en: Name
hi: नाम

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
