Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Types
hu: Típusok

en: Name
hu: Név

en: Configure
hu: Beállít

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Public key
hu: Nyilvános kulcs

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: PHP Extensions
hu: PHP-kiterjesztések
