Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Name
hy: Անուն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
