Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Types
it: Tipi

en: Name
it: Nome

en: Configure
it: Configura

en: Protocol
it: Protocollo

en: Public key
it: Chiave pubblica

en: Web services
it: Web service
