Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Types
oc: Tipes

en: Name
oc: Nom

en: Configure
oc: Configurar

en: Protocol
oc: Protocòl

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Public key
oc: Clau publica

en: Web services
oc: Servicis Web
