Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: None
sl: Brez

en: Types
sl: Tipi

en: Name
sl: Ime

en: Configure
sl: Nastavi

en: Web services
sl: Spletne storitve
