Server Beacon (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: None
vi: Không có

en: Types
vi: Các kiểu

en: Name
vi: Tên

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Protocol
vi: Giao thức

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Public key
vi: Khóa công khai

en: Web services
vi: Dịch vụ web
