Server Notice (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Notice
ar: إعلام

en: UUID
ar: المعرف UUID
