Server Notice (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Notice
el: Ειδοποίηση
