Server Notice (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
