Server Notice (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Notice
hi: नोटिस

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: UUID
hi: युयुआइङी
