Server Notice (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Notice
id: Peringatan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
