Server Notice (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
