Server Notice (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Notice
lv: Paziņojums

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
