Server Notice (8.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
