Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Notice
et: Teavitus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
