Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
