Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
