Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
