Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
