Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Notice
fi: Huomio

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: The user ID of the node author.
fi: Solmun luojan käyttäjä-ID.
