Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Colour
hu: Szín

en: The user ID of the node author.
hu: A tartalom szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: The record UUID.
hu: A rekord UUID-ja.

en: The date when the redirect was created.
hu: Az átirányítás létrehozásának dátuma.
