Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Notice
nl: Mededeling

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Colour
nl: Kleur
