Server Notice (8.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Notice
sk: Oznam

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
