Services (5.0.0-beta8) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: User login
lt: Nariams

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Services
lt: Paslaugos

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Allowed formats
lt: Leidžiami formatai
