Services (5.0.0-beta9) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: User login
az: Loqin

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Definition
az: Tərif

en: Machine name
az: Maşın adı
