Services (8.x-4.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Resources
mr: संसाधने

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: User login
mr: सदस्य आगमन
