Services (8.x-4.0-beta2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Resources
ja: リソース

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: User
ja: ユーザー

en: Configure
ja: 設定

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Definition
ja: 定義

en: Services
ja: サービス

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Resource
ja: リソース
