Services (8.x-4.0-beta3) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Resources
ca: Recursos

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Definition
ca: Definició

en: Services
ca: Serveis

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Allowed formats
ca: Formats permesos

en: Resource
ca: Recurs

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
