Services (8.x-4.0-beta3) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Resources
fi: Resurssit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configure
fi: Määrittele

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Services
fi: Palvelut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Resource
fi: Resurssi
