Services (8.x-4.0-beta4) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Resources
cs: Zdroje

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: User login
cs: Přihlášení

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Definition
cs: Definice

en: Services
cs: Služby

en: Machine name
cs: Strojový název

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
